Celkové výsledky ze 4. ročníku Sambarsteel.
Závod se skládal ze tří disciplín:
1. Lana - dráha se skládala z výstupu přes uzel, přestup z lana na lano, slanění k uzlu zhruba ve dvou třetinách slanění, zde se uvazoval na přiložený kouse lana alpský motýlek, opět přestup z lana na lano a slanění na zem.
2. Stožár - výstup po příhradovém stožáru, bezpečné vytažení izolátorů a usazení do předem připraveného otvoru.
3. Travers - výstup dvoulanovou technikou ke konstrukci, přestup na příhradovou konstrukci, přelezení příhradové konstrukce, přstup na lana a slanění.
SAMBAR STEEL 2011 | |||||||
JEDNOTLIVCI - sobota 26.11. | Muži | ||||||
Jméno | Tým | Lana | Stožár | Travers | Celkový čas z nejlepších pokusů | ||
Pořadí | |||||||
1 | Vladimír Střihavka | Vertical worksafety | 4:27:00 | 1:31:00 | 3:42:00 | 9:40:00 | |
2 | Roman Hóta | Potápěči Kladno | 5:20:00 | 1:52:00 | 3:26:00 | 10:38:00 | |
3 | Martin Drátovský | Hasiči rescue | 5:20:00 | 1:46:00 | 3:44:00 | 10:50:00 | |
4 | Martin Čapek | Hasiči rescue | 6:33:00 | 1:52:00 | 4:04:00 | 12:29:00 | |
5 | Martin Říha | Hasiči rescue | 5:26:00 | 2:08:00 | 5:12:00 | 12:46:00 | |
6 | Tomáš Kroupa | Hasiči rescue | 6:30:00 | 2:31:00 | 3:50:00 | 12:51:00 | |
7 | Jan Klofec | SDH Ústí nad Labem 2 | 5:06:00 | 1:40:00 | 6:48:00 | 13:34:00 | |
8 | Lukáš Bečka | FBMI CVUT | 6:20:00 | 1:54:00 | 6:00:00 | 14:14:00 | |
9 | Marek Redmer | Hasiči rescue | 6:40:00 | 3:55:00 | 4:12:00 | 14:47:00 | |
10 | Petr Kirchner | Benešov | 7:45:00 | 2:09:00 | 5:43:00 | 15:37:00 | |
11 | Petr Ledvina | Vertical worksafety | 6:38:00 | 2:52:00 | 6:39:00 | 16:09:00 | |
12 | Richard Dvořák | Sambar sport | 8:40:00 | 2:50:00 | 5:45:00 | 17:15:00 | |
13 | Daniel Štepán | Kladno | 7:05:00 | 3:25:00 | 7:03:00 | 17:33:00 | |
14 | Jakub Zítek | Vertical worksafety | 10:35:00 | 2:09:00 | 5:22:00 | 18:06:00 | |
15 | Josef Sedláček | Hasiči rescue | 8:15:00 | 3:08:00 | 7:27:00 | 18:50:00 | |
16 | Ivan Fiala | Benešov | 10:54:00 | 2:44:00 | 5:24:00 | 19:02:00 | |
17 | Filip Kulhánek | FBMI CVUT | 9:35:00 | 2:32:00 | 7:12:00 | 19:19:00 | |
18 | Václav Ort | FBMI CVUT | 7:43:00 | 3:45:00 | 9:00:00 | 20:28:00 | |
19 | Petr Gondek | SDH Ústí n.L.2 | 10:41:00 | 3:12:00 | 9:00:00 | 22:53:00 | |
20 | Vladislav Brabec | SDH Ústí n.L.2 | 11:40:00 | 4:38:00 | 9:00:00 | 25:18:00 | |
21 | Jakub Bartoníček | FBMI CVUT | 12:00:00 | 5:16:00 | 9:00:00 | 26:16:00 | |
22 | Ondřej Mošna | Benešov | 12:00:00 | 9:00:00 | 5:51:00 | 26:51:00 | |
SAMBAR STEEL 2011 | |||||||
JEDNOTLIVCI - sobota 26.11. | Ženy | ||||||
Jméno | Tým | Lana | Stožár | Travers | Celkový čas z nejlepších pokusů | ||
Pořadí | |||||||
1 | Monika Stránská | FBMI CVUT | 7:24:00 | 2:54:00 | 9:00:00 | 19:18:00 | |
2 | Kristýna Váňová | SDH Ústí n.L.2 | 8:08:00 | 4:03:00 | 7:39:00 | 19:50:00 | |
3 | Nela Benešová | FBMI CVUT | 8:30:00 | 3:10:00 | 8:18:00 | 19:58:00 | |
4 | Petra Zvolánková | FBMI CVUT | 12:00:00 | 4:55:00 | 9:00:00 | 25:55:00 |